Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкриють великодню виставку “Світло української писанки”

6 квітня у Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відкриють великодню виставку “Світло української писанки”. В експозиції – роботи студентів та викладачів Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Головним елементом кожного твору експозиції є писанки, виконані як в традиційних, так і сучасних техніках писанкового декорування. Немає жодної, яка б повторювала сюжет чи орнамент. Тут можна буде знайти зразки писанок різних регіонів України, і безперечно, Полтавщини. Оригінальність кожної писанки не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту, але й несе прадавні символи світорозуміння і природи.

Писанкові композиції доповнюють роботи, виконані в техніці аплікації соломкою, художнього розпису, різьблення по дереву, флористиці. Тут експонуються і твори великодньої тематики та твори сакрального мистецтва, виконані в поєднанні різних художніх технік. Все це результат наполегливої творчої праці студентів та викладачів спеціальності “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”.

На виставці представлять твори, виконані упродовж 30 років діяльності спеціальності. Це дипломні та курсові роботи студентів, виготовлені під керівництвом викладачів, а також колективні роботи студентів та викладачів. Навчають студентів азам цього ремесла Оксана Кисіль та Ірина Середа.

Організатори запрошують долучитися до прекрасної аури світла та чистоти, яку незримо створює навколо себе Великодня виставка “Світло української писанки”, що експонуватиметься у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка з 6 по 23 квітня.

 

Фото: freeradio

 

Перейти до вмісту