Ви тут:
Культура Суспільство 

У Полтаві відбувся концерт “Весняний фольк”

1 березня у Центрі культури та дозвілля відбувся концерт «Весняний фольк», який став незабутнім святом української культури.

У програмі концерту взяли участь колективи міста, що виконували найкращі зразки української народної музики та пісень. Усі присутні на концерті змогли насолодитися прекрасними мелодіями, відчути дух народної творчості та перенестися у світ багатої історії нашого народу.

Окрім музичної складової, концерт був благодійним і мав на меті збір коштів на купівлю дрона з тепловізором для потреб захисту державного кордону України. Це важлива мета, яка допоможе підвищити ефективність нашого війська та допоможе у забезпеченні національної безпеки.

“Концерт “Весняний фольк” став справжнім святом української культури, яке збагатило культурний досвід кожного глядача. Ми впевнені, що подібні заходи сприяють популяризації та розвитку національної культури та стають важливим елементом нашого життя. Дякуємо за вашу підтримку та незмінний інтерес до культурного життя нашого міста!”, – зазначила директорка ЦКД Оксана Михайлова.

Фото: ЦКД

Система Orphus Поделиться на fb