Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували літературно-музичну програму про Кобзаря

До шевченківських днів, які на початку березня щорічно відзначаються в Україні, в меморіальній садибі Івана Котляревського відбулась літературно-музична програма за участю вихованців і викладачів відділу народних інструментів Полтавської дитячої музичної школи №3 ім. Б. Гмирі.

Ведуча події, науковий співробітник музею Лариса Лобінцева розповіла учасникам та гостям заходу про відвідини нашого міста Тарасом Шевченком. Співробітниками музею були прочитані уривки з поезій українського генія. А вихованці музичної школи подарували гостям хороший настрій, виконавши низку музичних номерів.

Цього разу  концертна програма складалася з творів української музичної класики. Прозвучав козацький марш «Гей, соколи» (народна українська пісня), українська мелодія (автор О. Гук-Кабачій), зачарували присутніх дует гітаристів, який виконав відому пісню П. Майбороди «Рідна мати моя», український ноктюрн в аранжуванні І. Авраменко. Виступили – дует бандуристок у складі учнів, дует бандуристок – викладачів «Деліція», сольні номери вихованців школи.

У виконанні викладачки гри на баяні Н. Ларіонової прозвучав уривок з опери Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм». Творча співпраця музею та музичної школи триває протягом багатьох років.

Тарасове слово, звернене до нас через віки і сьогодні надихає і підтримує, допомагаючи вистояти у складні для України часи.

Фото: Алла Мелконян

Система Orphus Поделиться на fb