Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві харківські актори презентували виставу “Нехай щастить”

22 березня у Полтаві презентували український народний фарс часів війни “Нехай щастить” у постановці Харківського театру ім. Шевченка “Березіль”. Виставу представили у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Виставу “Нехай щастить” створено у прифронтовому Харкові режисером Степаном Пасічником та художницєю Дар’єю Кушніренко за мотивами п’єси Баси Джанікашвілі “Війнонька”. У ній йдеться про події, які кожен проживає просто зараз. Грають – сам режисер Степан Пасічник та актори “Березоля” Роман Жиров, Дмитро Петров і актор з Харківського театру ляльок ім. Афанасьєва Павло Савельєв.

“Війна, обмаль можливостей, мінімум декорацій, національна тематика і гумор як рятівне коло у темні часи”, – охарактеризував роботу над виставою режисер Степан Пасічник.

Полтавська публіка із захватом прийняла акторську роботу і емоційно дякували за досконале мистецьке дійство.

“Вистава надзвичайно емоційна – дарує одночасно багато позитиву і викликає глибокі роздуми. Справжній гумор і мистецтво саме такі, і це те чого зараз потребують люди в Україні! Дякую колегам!”, – розповіла акторка театру ляльок Олена Суптеля.

“Браво! Радий був бачити своїх друзів! Це надзвичайно талановита, яскрава і потрібна вистава для нашого суспільства! З метою збору коштів для ЗСУ колеги вирушили у тур Україною. Долучайтеся до перегляду вистав у Львові та Житомирі”, – написав заслужений артист України Богдан Чернявский у Facebook.

Марія Бойко

Фото: Олександр Осіпов

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту