Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Козельщинській громаді шість прихистків, які готові прийняти людей у разі потреби, – Калінін

Заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін під час візиту до Козельщинської громади ознайомився з роботою ресурсного центру, де проводять первинну і вторинну комплексну оцінку психофізичного розвитку дітей.

Про це повідомив Максим Калінін у Facebook.

У закладі працюють реабілітолог, логопед, психолог.

 

“Послуги надають дітям з усієї громади, а також ВПО. Проводять корекційно-розвивальну роботу. Оглянули ліцей. Нині діти навчаються онлайн. У закладі створили волонтерське об’єднання. Люди плетуть сітки, в’яжуть теплі речі, приносять продукти. Діє і гуманітарний хаб, який надає допомогу внутрішньо переміщеним особам. Є активна співпраця з міжнародними донорами”, – зазначив Максим Калінін.

Також він відвідав пункт незламності, який розгорнутий на базі місцевого дитсадка. Загалом у громаді 6 прихистків, які готові прийняти людей у разі потреби. Також відвідав укриття, облаштоване в центральній лікарні. Там є ліжко-місця, оглядова кімната й операційна для екстрених випадків, забезпечено доступність приміщень для людей з інвалідністю.

У громаді запровадили корисну екологічну ініціативу. Відсортовують пластик. Почали з ПЕТ-пляшок. У селах поставили спеціальні контейнери, збирають пластикові пляшки, сортують їх за кольорами. Потім пускають під прес і відправляють на переробку. У планах – відсортовувати сло та закупити для цього спеціальні контейнери.

Максим Калінін з головою громади Олександром Троцьким проговорили нагальні потреби, зокрема облаштування укриттів у школах і дитсадках.

Система Orphus Поделиться на fb