Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Дії” відтепер можна отримати електронні судові рішення, – Федоров

Раніше для цього треба було їхати до суду, стояти в чергах та збирати купу документів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Зараз — робите кілька кліків у застосунку — і судове рішення у вас. Тільки не забудьте оновити Дію до останньої версії. Документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий аналог. У ньому відображається результат судової справи. Використовується у багатьох життєвих ситуаціях. Наприклад, документ можна надати органам ДРАЦС для підтвердження розлучення з партнером. Пред’явити нотаріусу, щоб відкрити спадщину. Або показати органам МВС, щоб забрати права, які у вас до цього вилучили», – йдеться у повідомленні.

Електронні судові рішення — частина глобальної цифровізації судової системи України. Раніше команда Мінцифри вже запустила в Дії сповіщення про судові справи. Працюємо над наступними послугами.

Судове рішення — це документ, у якому відображається результат судової справи. Наприклад, підтверджується факт розлучення пари.

Щоб отримати судові рішення у Дії:

  • авторизуйтесь у застосунку;
  • перейдіть у Послуги і виберіть Судові справи;
  • перегляньте судове рішення і за потреби завантажте собі на смартфон.

Щоб скористатися судовими послугами в Дії, оновіть застосунок до останньої версії.

Нагадаємо: у застосунку Дія українці також можуть отримувати сповіщення про призначені судові засідання, у яких вони є учасниками справи.

Послуга реалізована Мінцифри спільно з Державною судовою адміністрацією України, ДП «Центр судових сервісів» та ДП «Інформаційні судові системи».

Перейти до вмісту