Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Бахмутському районі загинули двоє військових з Полтавщини

На війні з російськими окупантами загинули Олександр Бобир з Пирятинської громади та Василь Іващенко – з Глобинської.

14 березня в боях під Бахмутом на Донеччині загинув житель села Грабарівка Олександр Бобир, повідомили на фейсбук-сторінці “Пирятинська громада”.

Олександр Бобир народився 7 серпня 1983 року у селі Грабарівка. Навчався спочатку у Грабарівській, далі – у Давидівській школі, яку закінчив у 2001 році. У жовтні цього ж року був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України. Після повернення зі служби працював у Грабарівському будинку-інтернаті, далі у місцевому сільгосппідприємстві ТОВ “Руда”. Починаючи з 2013 року працював у місті Бориспіль.

Мобілізований 31 серпня 2022 року.

В українського захисника залишилася дружина, двоє синів та батьки.

Церемонія прощання з полеглим воїном відбудеться у 17 березня у селі Грабарівка.

14 березня під час артилерійського обстрілу в районі Часів Яр Бахмутського району на Донеччині загинув Василь Іващенко, повідомили на фейсбук-сторінці “Другий відділ Кременчуцького районного ТЦК та СП”.

“Із сумом повідомляємо про загибель нашого земляка, жителя села Великі Кринки – Василя Володимировича Іващенка”, – йдеться у повідомленні.

3 листопада його було призвано за мобілізацією. Чоловік проходив службу у військовій частині А4355 на посаді сапера інженерно-саперного взводу 2-го аеромобільного батальйону. 

Перейти до вмісту