Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цьогоріч на Полтавщині реалізують 11 проєктів за “Програмою з відновлення України”, – Дмитро Лунін

У 2023 році на Полтавщині планують реалізувати проєкти у межах “Програми з відновлення України” відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Йдеться про 11 об’єктів, які забезпечують повноцінне життя в громадах, а саме: 7 – у сфері освіти та 4 – у сфері охорони здоров’я.

Про це повідомив під час брифінгу 16 березня начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Загалом 11 проєктів на понад 900 млн грн, з яких 160 млн грн – співфінансування з місцевого бюджету та 750 млн грн область отримає від Європейського Інвестиційного Банку”, – розповів Дмитро Лунін.

Перелік проєктів:

Реконструкція будівлі під Градизький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;

Реконструкція будівлі педіатричного відділення КП “Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня”;

Реконструкція корпусу КП “Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр”;

Реконструкція та впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій в Пирятинському ліцеї;

Реконструкція терапевтичного корпусу КП “ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського ПОР”;

Капітальний ремонт будівлі Божківського НВК;

Реконструкція навчального та спального корпусів КЗ “Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів ім. І.М. Піддубного”.

Капітальний ремонт будівлі КНП Лохвицька міська лікарня;

Реконструкція Терешківського ліцею;

Капітальний ремонт будівлі Степненського ДНЗ “Калинка”;

Будівництво Лубенського дошкільного навчального закладу комбінованого типу для дітей з проблемами опорно-рухового апарату та вадами мовлення.

Начальник Полтавської ОВА наголосив, що цього року також планують децентралізувати систему опалення у Кременчуці. На цей проєкт виділятимуть кошти з державного, обласного та міського бюджетів.

“Щоб не було таких ризиків, як на початку цього опалювального сезону, маємо децентралізувати систему опалення у Кременчуці. Ми й надалі плануємо будувати котельні. Над цим працюють і міська, і обласна влада. Також працюємо над проєктом реконструкції рентгено-діагностичного кабінету у Кременчуцькому онкодиспансері. Цей проєкт розпочали ще до війни (яка внесла свої корективи), але плануємо завершити”, – зазначив він.

Також додав, що є й проєкти, які реалізують з військовими.

“Для нас першочерговою є підтримка військових. Тому є проєкти і у сфері охорони здоров’я, і щодо місць розміщення. Це ключові проєкти у цьому році”, – сказав Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb