Ви тут:
PROвсе Суспільство 

США і Євросоюз посилять контроль за поставками санкційних компонентів через треті країни

Сполучені Штати та Європейський Союз оголосили про плани посилити контроль за постачанням санкційних компонентів до Росії через треті країни.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Bloomberg.

Цей крок був зроблений після того, як з’явилися повідомлення про те, що Китай і Туреччина значно збільшили обсяги поставок напівпровідникових компонентів до Росії, в результаті чого імпорт мікросхем в Росію повернувся до рівня 2021 року.

Санкції, ініційовані владою США, були запроваджені з метою обмеження доступу російської військової промисловості до поставок, які могли б сприяти її розвитку. Однак нещодавнє збільшення імпорту мікросхем з третіх країн дозволило Росії обійти ці санкції, що викликало занепокоєння з боку США та ЄС.

ЄС пильніше стежитиме за ланцюжком постачання критично важливих електронних компонентів до Росії через треті країни, а США надаватимуть повну підтримку в цьому питанні. Влада США вже чинить тиск на Туреччину та Об’єднані Арабські Емірати з вимогою скоротити торгівлю з Росією. Регуляторні органи ЄС також були попереджені про значне збільшення поставок певних компонентів з цього регіону до деяких країн Східної Європи та Центральної Азії, які підозрюються в тому, що вони є транзитними пунктами для санкційних товарів до Росії.

 

Фото: ukr.net

Система Orphus Поделиться на fb