Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні під Бахмутом українські війська знищили 155 загарбників та поранили ще 239, – Юрій Череватий

Бахмут все ще є епіцентром війни, а ситуація навколо міста важка, але контрольована. Робиться усе, щоб боронити цей населений пункт і при цьому завдавати максимальні втрати ворогу.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Східного угруповання Збройних сил України полковник Сергій Череватий.

“Бахмут на сьогодні – це епіцентр цієї війни. Тільки в районі самого міста ворог наніс 21 обстріл і дев’ять боєзіткнень відбулося. А загалом в районі населених пунктів Васюківка, Дубово-Василівка, Богданівка, Бахмут, Іванівське відбулося 131 обстріл ворога, РСЗВ і артилерії, 38 боєвих зіткнень. Було вбито 155 окупантів, 239 зазнали різних ступенів поранень, троє було взято у полон”, – розповів Череватий.

Ситуація навколо Бахмута наразі “важка, але контрольована”, оцінив Череватий.

“Для ворога це пріоритетна ціль, проте командування і особовий склад роблять все, щоб боронити цей населений пункт і при цьому наносити максимальні втрати ворогу”, – зауважив Череватий.

Також він прокоментував повідомлення щодо підриву двох мостів у районі Бахмута.

“Це війна, і в такому шквалі вогню… знищуються і об’єкти критичної інфраструктури. Проте досвід вже більш ніж річної війни у великому масштабі і загалом дев’ятирічний досід ведення війни проти цього окупанта дозволяє, не дивлячись на те, що він наносить певні шкоди інфраструктурі, нам перебудовувати оборону і надалі чинити опір”, – пояснив Череватий.

Система Orphus Поделиться на fb