Ви тут:
Суспільство Україна 

росіяни поширюють фейк про те, що в Ізраїлі заборонили прапор України, – Центр стратегічних комунікацій

На початку березня російські ЗМІ поширили інформацію, що в Ізраїлі нібито за демонстрацію української символіки, включно з державним прапором України, новим законом запроваджено штраф розміром у 10 тисяч шекелів (близько $2900). Як зазначили в ініціативі “Українсько-єврейська зустріч”, такі новини – фейкові.

Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Спершу цю брехню запустили через TikTok-акаунт російськомовного ізраїльтянина Влада, який має всього 1500 фоловерів. Він – ненависник усього українського та підтримує агресії рф.

“В одному з відео Влад повідомив глядачам, що «почув і перевірив на сайті» новину про заборону українських прапорів в Ізраїлі та про штрафні санкції за вивішування прапорів України. Фейк одразу підхопили другорядні проросійські пропагандистські видання «Таврія-Херсон» та “ZOV Херсон”. Далі під’єдналася “важка артилерія” російської пропаганди”, – йдеться у повідомленні.

Однак портал Ukrainianjewishencounter стверджує: ніякого закону про заборону української символіки та прапорів в Ізраїлі не приймали; жодних штрафів за українські символи в цій державі не існує.

Перейти до вмісту