Ви тут:
Суспільство Україна 

росіяни переорієнтовують напрямки своїх ударів, – Вадим Скібіцький

Енергетика залишиться мішенню, але основною ціллю можуть стати військові об’єкти, концентрація наших військ і логістика.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна розповів, що кліматична зима вже закінчується, а кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему.

“Це завдяки нашим енергетикам, Збройним силам, військам протиповітряної оборони, а також завдяки скоординованій роботі всіх міністерств та відомств. Тому росіяни зараз будуть дещо переорієнтувати напрямки нанесення ударів. Це можуть бути і військові об’єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань”, – каже Вадим Скібіцький.

Він акцентував увагу, що удари по нафтобазах підтвердили те, що окупанти будуть намагатися знищити ті критичні елементи інфраструктури, які нам необхідні для успішного ведення бойових дій. Також додав, що енергетика також залишиться серед цілей ворога.

“Залишаться також об’єкти критичної інфраструктури, насамперед економічні – ті, які впливають на розвиток нашої держави. Це нафтопереробні підприємства, підприємства оборонно-промислового комплексу тощо”, – розповів Вадим Скібіцький.

Він не виключає того, що мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні та очисні споруди, як про це раніше говорили в Повітряних силах.

“Можливо. Ми аналізуємо розвідку яких об’єктів веде російська федерація. Серед них є і гідротехнічні споруди, мости через Дніпро, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. росія постійно здійснює розвідку цих об’єктів, в тому числі космічну”, – додав представник ГУР МО України.

Фото: РБК-Україна

Система Orphus Поделиться на fb