Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Робоча група з внесення змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавщини розглянула доопрацьовані пропозиції у сфері освіти

У Полтавській ОВА триває друге коло засідань робочої групи із внесення змін до Стратегії регіонального розвитку області. Розглядають доопрацьовані пропозиції від структурних підрозділів та узгоджують остаточний варіант змін.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Сьогодні свої доопрацювання представили Департамент освіти і науки та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облвійськадміністрації.

Директор Департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський зазначив, що всі пропозиції та зауваження були враховані. Тому до цілі сучасного освітнього простору як бази для задоволення суспільства та економіки підвищення правової культури населення було додано завдання підготовки кадрового потенціалу фахівців в умовах воєнного стану і післявоєнного відновлення.

«Ми пропонуємо кілька основних сфер розвитку. Перша – сприяння підготовці фахівців, які входять до складу мультидисциплінарної команди з реабілітації, зокрема це підготовка магістерського рівня фахівців-терапевтів та їх асистентів. Крім того, сприяти підготовці психологів, логопедів, соціальних працівників та лікарів інших спеціальностей за потреби. Друга – проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи й популяризації спеціальності, що задіяні у роботі мультидисциплінарної команди з реабілітації», – зазначив Євген Кончаковський.

Також на засіданні узгодили остаточний варіант пропозицій змін до Стратегії в галузі інформаційної діяльності.

Система Orphus Поделиться на fb