Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Робоча група з внесення змін до Стратегії регіонального розвитку області розглядає доопрацьовані пропозиції

У Полтавській ОВА триває друге коло засідань робочої групи із внесення змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області. Відбувається аналіз доопрацьованих пропозицій від структурних підрозділів та узгодження остаточного варіанту змін.

Джерело: Полтавська ОВА

Сьогодні свої доопрацювання представили  Департамент агропромислового розвитку та Департамент екології та природних ресурсів ОВА.

Т.в.о директора Департаменту екології та природних ресурсів ОВА Тарас Миколайчик зазначив, що всі зауваження були враховані. Він звернув увагу присутніх членів робочої групи на допрацьовані матеріали. Зазначив, що весь комплекс прогнозованих факторів впливу на довкілля, наявні екологічні проблеми, запобігання негативним наслідкам зміни клімату, зокрема внаслідок російського повномасштабного вторгнення, враховані в одній зі стратегічних цілей. Це й ефективне управління просторовим розвитком, забезпечення балансу екосистеми, охорона довкілля.

«Кожен етап відновлення й досягнення цієї цілі забезпечується через реалізацію операційної цілі – раціональне та екологобезпечне господарювання. Така операційна ціль обґрунтовується тим, що збільшення ефективності реалізації екологічної політики сприятиме розвитку системи управління навколишнім природним середовищем та реалізації в області міжнародних природоохоронних ініціатив, збереження і відновлення природних ресурсів, запровадження екологічно чистих технологій, розвитку природоохоронної освіти і виховання, правової охорони екологічних систем з метою забезпечення оптимальних умов природокористування», – поінформував Тарас Миколайчик.

Також він зупинився на ще одній з операційних цілей, а саме збереженні та відтворенні якості довкілля.

На засіданні узгодили остаточний варіант пропозицій змін до Стратегії за галузями агропромислового розвитку та екології.

Система Orphus Поделиться на fb