Пропагандисти розповідають, що у ЗСУ немає техніки для створення повноцінних підрозділів. Це

маніпуляція – Новини Полтавщини

schedule
2023-03-12 | 14:15h
update
2023-03-12 | 13:52h
person
np.pl.ua
domain
np.pl.ua
Суспільство Україна 
Пропагандисти розповідають, що у ЗСУ немає техніки для створення повноцінних підрозділів. Це – маніпуляція

Прокремлівські ЗМІ маніпулюють статею Forbes, поширюючи дезінформацію про те, що Україна «не має техніки для створення повноцінних підрозділів», а Захід «не надав ЗСУ необхідної кількості техніки для створення повноцінних за мірками Північноатлантичного військового альянсу підрозділів».

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Advertisement

Насправді у статті Forbes під заголовком «Деякі українські важкі бригади ще не мають справжніх танків. Ось як вони можуть боротися» йдеться про те, що хоч і не всі бригади мають необхідну важку техніку, але її отримання – лише питання часу, зазначили журналісти фактчекінгового проєкту StopFake.
Наразі українці мають купу нових БМП, а також легкоброньованих танків, але з ефективними гарматами основного калібру. Вони поки що не мають багатьох нових важких танків, які країни НАТО пообіцяли, але які все ще пробираються в Україну, – пише військовий оглядач Екс.

Він наголосив, що тимчасова відсутність важкої техніки в України – не проблема, і танки можна замінити великою кількістю БМП. А коли прибуде достатня кількість західних танків, українці направлять їх у важкі бригади разом із БМП у звичайних ролях та пропорціях.

Advertisement

Imprint
Responsible for the content:
np.pl.ua
Privacy & Terms of Use:
np.pl.ua
Mobile website via:
WordPress AMP Plugin
Last AMPHTML update:
29.09.2023 - 02:30:59
Privacy-Data & cookie usage: