Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Полтавщини взяли участь у Національному форумі “Освіта в Україні – виклики сьогодення та перспективи майбутнього”

Миргородці взяли участь у Національному форумі «Освіта в Україні – виклики сьогодення та перспективи майбутнього».

У рамках співпраці ГО «Українська Агенція Інноваційного Розвитку» та ГО «Центр освітніх реформ «НАШІ ДІТИ» з 24 по 26 березня у с. Кам’яниця Закарпатської області тривав Національний форум «Освіта в Україні – виклики сьогодення та перспективи майбутнього».

Головною метою було створення пулу громад-побратимів, що стануть оплотом справжніх європейських цінностей через формування максимально тісних зв’язків та партнерської співпраці у вирішенні й подоланні гуманітарних та  економічних питань на шляху європейської інтеграції.

У заході взяли участь більше 60-ти керівників-освітян Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Чернігівської та Харківської областей. Освітянську спільноту Миргородської громади представляла начальниця управління освіти, молоді та спорту Тетяна Колибельнік. Учасники форуму ознайомилися із новаціями, обмінялися досвідом розвитку освіти у своїх громадах та отримали живе спілкування з колегами.

 

 

 

Фото: Миргородська міська рада

Перейти до вмісту