Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Представники Лубенської громади стали призерами літньої Гімназіади

Поблизу Лубен відбулися змагання в залік п’ятої літньої Гімназіади Полтавщини та Відкритий особистий чемпіонат Лубенської територіальної громади зі спортивного орієнтування.

У змаганнях Гімназіади взяли участь 56 спортсменів у віці 13–15 років з трьох громад Полтавщини. У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Лубенської ТГ – вихованці дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс».

Переможцями і призерами в особистому заліку на середній дистанції серед юнаків стали лубенці Тараненко Єгор – І місце, Марченко Дмитро – ІІІ місце. Серед дівчат ІІ місце виборола Хлус Анастасія. На короткій дистанції Тараненко Єгор фінішував першим, Кучеренко Данило – другий.
Переможці та призери нагороджені грамотами і медалями Полтавського обласного відділення КФВС МОН України.

У відкритому особистому чемпіонаті Лубенської територіальної громади взяли участь 164 спортсмени з Полтавщини, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської та Черкаської областей, які змагалися у 6 вікових групах.

На середніх дистанціях переможцями у своїх групах стали: Міщенко Дар’я, Рудакова Єлизавета, Москаленко Ірина, Пицун Ганна, Фесенко Костянтин, Тараненко Єгор. Другі – Теліпко Маргарита, Петкевич Сергій. Треті – Хлус Анастасія, Лазебний Максим, Шило Ярослав.

На коротких дистанціях перемогли: Бабарикіна Кіра, Руднєва Єлизавета, Замахіна Тетяна, Пицун Ганна, Мартюк Станіслав, Фесенко Костянтин, Петкевич Сергій, Тараненко Єгор. Другі – Міщенко Дар’я, Кучеренко Данило. Треті – Ірклієнко Анастасія, Москаленко Ірина, Мусієнко Денис.

Переможці і призери нагороджені грамотами та медалями сектору з питань фізичної культури і спорту відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Фото – Лубенська міська рада.
Марія Бойко
Перейти до вмісту