Ви тут:
Суспільство 

Понад 40% заручників росіян – цивільні, – Буданов

Понад 40% тих, кого росія утримує в заручниках – цивільні люди.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, пише Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Зі слів Буданова, абсолютну більшість заручників в Україні росіяни захопили в перші дні повномасштабного вторгнення. Проте 1863 захоплених росіянами Оборонців вже визволено з полону, з них 107 – цивільних.

“На жаль, у них (у росіян – ред.) за кількістю військовополонених більше, ніж у нас. Це дуже легко пояснюється. Перш за все 90% всіх військовополонених вони захопили в перші дні. Перші дні – перший місяць. Плюс страшна трагедія в Маріуполі, коли були змушені всі піти на той крок, на який пішли. Але є й інша, скажімо так сторона. Не досить широко відома. Близько 40% тих, кого утримують в заручниках – цивільні люди. Просто цивільні. Тому в принципі зрозуміло, що наша кількість менша. Ми не беремо цивільних в полон. Там багато жінок, на жаль, і дітей, а також старости, поштарі, залізничники, мери, двірники… Там всі є”, – повідомив керівник Головного управління розвідки.

Буданов додав, що здійснення обмінів полоненими під час бойових дій – унікальна ситуація.

Координаційний штаб продовжує докладати щоденних зусиль, аби всі українці якнайшвидше повернулися з ворожого полону.

 

 

 

Фото: ГУР

Система Orphus Поделиться на fb