Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщину відвідали представники Українського гідрометеорологічного центру

В рамках робочої поїздки в Полтавську область представники Українського гідрометеорологічного центру відвідав метеостанцію Лубни з метою перевірки ведення гідрометеорологічної діяльності та надання методичної допомоги.

Про це повідомили представники центру у Facebook.

“В рамках робочої поїздки в Полтавську область, метеостанцію Лубни з метою перевірки ведення гідрометеорологічної діяльності та надання методичної допомоги, відвідали Богдан Масовець (начальник Управління гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій), Микола Кульбіда директор Українського гідромететеорологогічного центру та Андрій Куций директор Центральної геофізичної обсерваторії ім.Бориса Срезневського”, – йдеться у повідомленні.

1 серпня 1892 року у Лубнах відкрили метеорологічну станцію 2-го розряду. Метеостанція здійснює спостереження для метеорологічного обслуговування авіації (як було у мирний час до повномасштабного вторгнення), залізничного транспорту, сільського господарства, попередження та інформування про небезпечні метеорологічні явища органів місцевого самоврядування, ДСНС України.

Система Orphus Поделиться на fb