Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина у п’ятірці лідерів за Індексом цифрової трансформації, – Ігор Панченко

Індекс цифрової трансформації регіонів України розробила команда регіональної цифровізації Мінцифри. Індекс – це один з інструментів для вимірювання процесів інформатизації та цифровізації у 24 регіонах країни. Аналіз дозволяє визначити ефективність органів влади у напрямі цифровізації, а також побачити потреби у цифровій трансформації.

Про це розповів заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Ігор Панченко.

Мета Індексу – створити базу для дослідження рівня цифрової трансформації в обласних державних адміністраціях. Результати дозволять владі, аналітикам, розробникам та іншим зацікавленим сторонам оптимізувати процеси діджиталізації в області.

“Результати проведеного дослідження 2022 року демонструють, що Індекс у межах України становить 0.651 бала з 1 можливого. На Полтавщині – 0,814”, – зазначив Ігор Панченко.

Загалом Індекс охоплює 8 основних блоків у сфері цифрової трансформації: інституційна спроможність ОВА, доступ до інтернету, розвиток ЦНАПів, режим «без паперів», цифрова освіта, візитівка області, проникнення базових електронних послуг, галузева цифрова трансформація.

“За результатами дослідження, Полтавська область – у трійці лідерів за значенням субіндексу розвитку ЦНАПів – 0,905 бала. Займає лідерську позицію з впровадження режиму “без паперів” – 0,967 бала. Також ми одні з найкращих із залучення громадян до платформи Дія.Цифрова освіта.

Значення субіндексу становить 0.880 бала з 1 можливого», – розповів Ігор Панченко.

Переглянути детальне дослідження можна за посиланням: https://bit.ly/3ly24TR.

Перейти до вмісту