Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішов з життя колишній керівник Котелевської громади

Іван Гарькавенко з 2006 до 2019 року очолював Котелевську селищну громаду.

Про це повідомила спільнота “Наша Громада” у Facebook.

“Простий і щирий, відвертий у спілкуванні, завжди готовий прийти на допомогу, в людях найбільше цінив порядність і доброту, за що й здобув високий авторитет серед людей. Мабуть, саме ці якості допомагали Івану Михайловичу з молодих літ йти тернистою життєвою стежиною”, – йдеться у повідомленні.

Народився 7 липня 1952 року у селі Велика Рублівка. По закінченні Великорублівської середньої школи у 1969 році вступив до Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства. Потім була служба в армії, додому повернувся у званні старшого лейтенанта.
Трудову діяльність починав у Харківській області інженером-технологом ремонтної майстерні Петровського відділення «Сільгосптехніка» Харківської області, куди отримав призначення як молодий спеціаліст.

“За свої життєві переконання, багаторічну відповідальну працю, організаторський талант і здібності нерозривно пов’язані з рідним краєм, Іван Михайлович мав глибоку повагу серед односельців, був знаною і шанованою людиною в районі, депутатом селищної ради, районної ради чотирьох скликань.
Та найглибшим виявом людської довіри стало те, що Іван Михайлович тричі обирався на посаду Котелевського селищного голови”.

У 2011 році за результатами щорічного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було відзначено на високому рівні роботу Котелевської селищної ради з поліпшення благоустрою, озеленення, забезпечення належного санітарного стану та підтримки громадського порядку.

У 2017 році Іван Михайлович був нагороджений Грамотою Верховної Ради України та державною відзнакою «За заслуги перед громадою».

Система Orphus Поделиться на fb