Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

PISA-2025: підписали угоду про участь України в міжнародному дослідженні якості освіти

28 лютого підписали угоду про участь України в міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2025.

Про це повідомили в МОН.

Україну відвідала делегація Організації економічного співробітництва та розвитку на чолі з Генеральним секретарем Матіасом Корманном.

У межах візиту Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та керівник директорату з освіти та навичок ОЕСР Андреас Шляйхер підписали Угоду про участь України у PISA-2025.

З огляду на бюджетні обмеження, які спричинені військовою агресією рф, МОН ініціювало скасування внесків України для участі у дослідженні PISA-2025. ОЕСР підтримала цю пропозицію та погодилася покрити внески участі України у циклі дослідження PISA-2025.

“Попри воєнний стан Україні вдалося провести основний етап оцінювання PISA-2022 у жовтні минулого року. У ньому взяли участь 3,5 тис. здобувачів із 177 закладів освіти. До кінця цього року наша держава отримає об’єктивні дані про результати оцінювання та зможе використовувати їх для повоєнного відновлення освіти”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр подякував партнерам з ОЕСР за постійну та системну підтримку України у сферах освіти і науки.

“Ми відбудуємо свою країну й докладемо зусиль, аби наша освіта була конкурентоспроможною, як найкращі освітні системи світу”, – наголосив Сергій Шкарлет.

 

 

 

 

Фото: МОН

Система Orphus Поделиться на fb