Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

ОВА уважно спостерігатиме за ситуацією у Полтаві: якщо щось не так – будемо реагувати, – Дмитро Лунін

Найближчим часом депутатський корпус Полтавської міської ради має зібратися на засідання сесії та обрати виконуючого обов’язки міського голови. Обласна військова адміністрація спостерігатиме за ситуацією.

Про це 3 березня на брифінгу повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, міського голову Полтави Олександра Мамая визнали винним в організації розтрати понад півмільйона гривень. 2 березня колегія суддів ВАКС затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та Полтавським міським головою. Відповідно до угоди Олександра Мамая позбавлено права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими функціями на 1 рік. Вирок може бути оскаржений.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін наголосив, що ОВА спостерігатиме за ситуацією у міській раді. Також заявив, що ОВА та обласна рада готові підставити плече.

“Олександр Мамай скоїв дії, суд виніс справедливий вирок. Відповідно суд вирішив відсторонити його від посади на рік. У Полтаві є законно обрана міська рада, бойових дій немає, місцеве самоврядування працює. Найближчим часом депутати мають зібратися й обрати лідера, який виконуватиме обов’язки міського голови. Накопичилося чимало проблем, адже минулого року було лише п’ять сесій, сім — не відбулося. Упевнений, що депутатський корпус збереться і визначиться з цього питання. Полтавська ОВА буде уважно спостерігати за ситуацією в місті. Якщо щось буде не так, будемо реагувати. Ми готові підставити плече. З обласною радою кілька разів проводили наради з цього питання”, – зазначив Дмитро Лунін.

Щодо створення військової адміністрації у Полтаві поки не йдеться.

“Подивимось, як працюватиме міська рада. Впевнений, що депутатський корпус справиться з викликами. Якщо депутати не консолідуються, тоді будемо робити висновки. Я не можу допустити, щоб влада обласного центру не працювала. Якщо депутати працюватимуть, то подолають і політичну, і управлінську кризи”, – наголосив Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb