Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Оренда авто у Києві – швидкі поїздки з комфортом

Ідеальний варіант пересування містом – це використання автомобіля. Під час подорожей чи ділових поїздок доводиться відвідувати різні міста та інколи це може бути Київ – столиця Україна. Місто з населенням понад мільйон людей важко долати за допомогою громадського транспорту, тому автомобіль є найкращим рішенням.

За відсутності особистого транспорту його завжди можна взяти в оренду, скориставшись послугами компанії RENTAL. Надається оренда авто в Києві під будь-які запити, а різноманітність транспортних засобів дозволить вибрати будь-який формат автомобіля. Пропозиції починаються з економ-класу та закінчуються автомобілями представницького класу для VIP-клієнтів або організації трансферу.

Вартість оренди

Ціна цієї послуги складається з кількох складових:

  1. Клас автомобіля. Чим нижчий клас, тим нижча вартість оренди. Вартість найдешевшого автомобіля складає 17 євро на добу;
  2. Період оренди. За тривалого терміну оренди вартість зменшуватиметься. Економія починається з 4-7 днів оренди, а це вигідно для корпоративних клієнтів;
  3. Наявність застави. Дещо впливає на остаточну вартість.

Автомобілі, доступні для оренди, технічно обслуговуються та підготовлені до експлуатації, а також застраховані відповідно до законодавства. Наявність КАСКО та ОСАЦВ дозволить вирішити будь-які непередбачені проблеми на дорозі.

Особливості фірми RENTAL

На даний момент автопарк складає 250 моделей автомобілів різного типу. Є як невеликі седани чи купе, так і мікроавтобуси та позашляховики. Менеджери допоможуть зробити вибір ідеального автомобіля, враховуючи попередньо запити кожного клієнта. Транспортні засоби не старші 3-х років, тому проблем із технічними моментами не виникне. Деякі автомобілі практично нові.

Оформлення замовлення на оренду займе лічені хвилини. У кілька кліків потрібно вибрати авто, залишити заявку, вказавши дані, та чекати на дзвінок менеджера. Обов’язково підписується договір співробітництва, де зазначені умови кожної із сторін. Такий порядок гарантує безпеку та високий рівень довіри. Компанія працює цілодобово, тому будь-якої миті можна дзвонити та уточнювати інформацію.

За необхідності автомобілі доставляються до будь-якої точки Києва. Це важливий момент, коли немає можливості приїхати до офісу компанії. Транспорт повністю укомплектований, там працюватиме кондиціонер, всі функції та заводські налаштування.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту