Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оголошено конкурсний відбір медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) від 10.03.2023 № 121-аг «Про проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги», з метою відбору медіаторів для включення їх до Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної правової допомоги, Координаційний центр повідомляє про проведення з 16 березня по 29 травня 2023 року конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурсний відбір).

Участь у конкурсному відборі можуть брати медіатори, які до набрання чинності Законом України «Про медіацію» (далі – Закон) пройшли навчання базовим навичкам медіатора (медіації) обсягом не менше 48 годин, що підтверджується відповідними сертифікатами або пройшли базову підготовку медіатора, проведену суб’єктом освітньої діяльності за програмою обсягом (тривалістю) не менше 90 годин навчання, у тому числі не менше 45 годин практичного навчання, що включає теоретичну підготовку і відпрацювання практичних навичок та, після підтвердження набутих компетентностей, отримали сертифікат базової підготовки медіатора, що відповідає вимогам Закону, мають вищу освіту, подали визначений перелік документів для участі у конкурсному відборі та пройшли дистанційний курс.

Конкурсний відбір відбуватиметься в період з 16 березня по 29 травня 2023 року.

Місце проведення конкурсного відбору: 04053, Україна, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, офіс 312.

Порядок проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджено наказом Мін’юсту від 28.11.2022 № 5298/5 (далі – Порядок проведення конкурсного відбору).

Порядок ведення Координаційним центром з надання правової допомоги Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги затверджено наказом Мін’юсту від 28.11.2022 № 5298/5.

Наявність (комплектність) поданих документів перевіряє Координаційний центр. Конкурсний відбір проводить(ять) комісія(ї) з відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурсна комісія). Під час проведення другого етапу (співбесіди) можуть бути присутні спостерігачі.

Як взяти участь:

  •  З 16 березня по 16 квітня подати документи
  •  З 20 по 26 квітня 2023 року пройти дистанційний курс
  •  З 09 по 18 травня 2023 року пройти індивідуальну співбесіду До 5 червня будуть оприлюднені результати
  • Медіатори, які пройдуть конкурсний відбір, будуть включені до Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, та зможуть укласти з центром з надання БВПД договір про надання послуг з медіації.
  • Детальні умови конкурсу — на сайті: https://bit.ly/4036C2U
Система Orphus Поделиться на fb