Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новий автобусний маршрут у Полтаві, харчування для ВПО та компенсація коштів за генератори: відбулось засідання виконкому

23 березня відбулось засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, під час якого розглянули питання соціального забезпечення, харчування школярів та внесення змін до програм.

Зокрема, вирішили доповнити мережу автобусних маршрутів маршрутом №64 мікрорайон Левада – Розсошенці (просп. Вавілова, вул. Небесної Сотні, вул. Європейська).

На засіданні виділили кошти за Програмою “Турбота” на 2023 рік, затвердили відшкодування витрат з бюджету громади на забезпечення пільгового проїзду в тролейбусах за січень-лютий у сумі мільйон чотириста шістдесят тисяч грн.

Крім того, затвердили перелік учасників Місцевої цільової програми часткового відшкодування вартості генераторів, які придбані об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житловими кооперативами та управителями багатоквартирних житлових будинків Полтавської громади. Згідно з проєктом рішення, за вартість генераторів по 40 тис. грн відшкодовано ОСББ “Гожулівська, 28”, ОСББ “Гожулівська, 26”, ОСББ “Степового Фронту, 22”.

“Зараз діє дві програми по компенсації вартості генераторів. Одна – для ОСББ, інша – для підприємців, які придбали генератори і пообіцяли у разі потреби відкрити на своїх підприємствах пункти обігріву для містян. Ми частково компенсуємо вартість цих генераторів”, – прокоментував секретар міської ради Андрій Карпов.

Також під час засідання вирішили передати Департаменту освіти Полтавської міської ради продукти для харчування внутрішньо переміщених осіб.

Крім того, Департаменту освіти доручили передати управлінням соціального захисту населення Київської, Шевченківської та Подільської районних рад сформовані на основі продовольчого резерву продуктові набори. Управління повинні скласти списки зареєстрованих на території Полтавської громади ВПО та видати продуктові набори.

 

 

Перейти до вмісту