Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

НМТ-2023: виклали демонстраційний тест з історії України

З’явився демонстраційний тест з історії України для НМТ-2023.

Про це повідомили на порталі Українського центру оцінювання якості освіти.

НМТ із історії України доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням.

В УЦОЯО зауважують: інтерфейс демонстраційного тесту відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак структура тесту, тип завдань і тривалість аналогічні справжньому.

“Тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6–32) й охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.”, – йдеться в повідомленні.

Як і в тесті з української мови та математики абітурієнти зможуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до попереднього завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримають результат тестування з цього предмета.

Також в УЦОЯО презентували ПДФ-файл із демонстраційним варіантом тесту з історії України, який учні можуть завантажити на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.

Також там повідомили: сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці “Підготовка до тестів” розміщено тренажер з історії України. Там можна запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток історичних персоналій.

Нагадаємо, абітурієнти також можуть пройти демонстраційний тест з української мови.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb