Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

НМТ-2023: виклали демонстраційний тест з біології

На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти оприлюднили демонстраційний тест з біології. Потенційним учасникам НМТ пропонують 30 завдань. 

Про це повідомили в УЦОЯО. 

Зауважте, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із демонстраційним варіантом тесту з біології на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.

Нагадуємо: фахівці УЦОЯО підготували демонстраційні варіанти тестів уже з п’ятьох предметів НМТ:  українська мова, математика, історія України, фізика, англійська мова.

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.

 

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb