Ви тут:
Освіта Суспільство 

НМТ-2023: оприлюднили демонстраційний варіант тесту з іспанської мови

На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти оприлюднили демонстраційний тест з іспанської мови. Фахівці УЦОЯО підготували демонстраційні варіанти тестів НМТ з усієї лінійки предметів НМТ.

Про це повідомили у МОН.

Онлайновий НМТ з іспанської доступний за посиланням.

Під час роботи в онлайн-середовищі варто зважати на те, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.

У тестах з іноземних мов на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Тому їх немає і в демонстраційному варіанті тесту.

Якщо в учасника тестування повільний інтернет або відсутні умови, щоб працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, ー файл із демонстраційним варіантом тесту з іспанської мови можна завантажити на свій пристрій, виконати завдання і звірити відповіді з правильними.

Нагадуємо, що у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти демонстраційні тести з усіх предметів НМТ: українська мова; математика; історія України; фізика; хімія; англійська мова; біологія; німецька мова; французька мова.

 

Фото: ілюстративне

 

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту