Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Незважаючи на воєнний стан, у 2022-ому на Полтавщині зменшилася кількість надзвичайних ситуацій, – Олександр Артеменко

Минулого року на Полтавщині сталося дві надзвичайні ситуації державного та місцевого рівня, внаслідок яких загинули 27 осіб, постраждали 24 особи.

Про це 3 березня на апаратній нараді повідомив директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОВА Олександр Артеменко.

“Загалом протягом 2022 року надзвичайних ситуацій сталося на 60 % менше у порівнянні з 2021 роком. Крім того, минулоріч в Полтавській області сталися 3529 небезпечних подій, що на 20% менше порівняно з попереднім роком. Внаслідок небезпечних подій загинули 228 людей, постраждали 1239 та 264 врятовані”, – розповів Олександр Артеменко.

Він наголосив, що загалом майже по всім показникам у 2022 році маємо зменшення кількості небезпечних подій.

“Ми бачимо, що незважаючи на воєнний стан, найбільш тяжкі наслідки серед усіх надзвичайних подій на території області мають дорожньо-транспортні пригоди. За минулий рік зареєстрували 789 ДТП, що на 18 % менше у порівнянні 2021 роком” – зазначив Олександр Артеменко.

Зокрема, за минулий рік смертність у дорожньо-транспортних пригодах на Полтавщині зменшилась на 26% порівняно з 2021 роком, травмованих — на 19%. Водночас внаслідок небезпечних подій найбільше людей на території області загинули саме у ДТП.

Основними чинниками, які спричинили загибель людей, крім ситуації з СOVID-19, є:

ДТП – 37% від загальної кількості загиблих;

пожежі – 24%;

нещасні випадки на воді – 15%;

воєнні дії – 9%.

Крім того, на Полтавщині перебуває на обліку 1381 захисна споруда, серед них готові та обмежено готові до використання — 767. В області побудована територіальна автоматизована система централізованого оповіщення, створено місцеву систему оповіщення у Горішніх Плавнях. Положення про автоматизовану систему централізованого оповіщення розроблено у 56 громадах та одному районі. Нині в області діє 467 пунктів незламності.

Система Orphus Поделиться на fb