Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Навіщо платити за розподіл, якщо газом не користуєшся: роз’яснення “Полтавагаз”

Всім споживачам надається послуга розподілу природного газу. Навіть якщо він тільки приєднався до газової мережі і газ ще не споживав або в будинку тривалий час не проживав.

Про це повідомили в АТ “Полтавагаз”.

“Споживач не звільняється від плати за послугу навіть коли газопровід опломбовано. Адже може викликати спеціаліста, зняти заглушку і користуватися газом. Мережі постійно перебувають у режимі очікування та готовності в будь-який момент доставити вам блакитний вогник. Підтримання безпечної та стабільної роботи газорозподільної системи, своєю чергою, вимагає значних витрат, які закладені в тариф на послугу розподілу природного газу”, – йдеться у роз’ясненні АТ “Полтавагаз”.

Споживачам, які газом не користуються або ж використовують у незначних обсягах, нараховується мінімальна плата за послугу розподілу. Нарахування залежить від газового обладнання, встановленого в помешканні, і тарифу на послугу розподілу природного газу.

“Щоб зовсім не платити за послугу, потрібно звернутися в газове господарство із заявою про розірвання договору розподілу природного газу. Але якщо знову виникне потреба у газоспоживанні, потрібно буде укладати новий договір та оплачувати приєднання до мережі”, – зазначили в АТ “Полтавагаз”.

 

 

 

Фото: Запорізька ОДА

Перейти до вмісту