Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Науковці ПНПУ долучилися до розробки Стратегії розвитку Полтавської громади до 2027 року

29 березня відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Полтавської міської територіальної громади до 2027 року, в якому взяли участь викладачі кафедри політекономії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка: завідувач кафедри доцент Сергій Степаненко, доценти кафедри Борис Шевченко та Тетяна Непокупна.

На чолі з експерткою ПРООН Оленою Нижник обговорили матеріали поглибленого аналізу за окремими сферами для визначення поточного профілю громади. Далі робота членів робочої групи проходила у мінігрупах з розроблення PESTEL-аналізу Полтавської територіальної громади з наступним представленням результатів та узагальненням напрацювань.


Після розробки PESTEL-аналізу робота в мінігрупах продовжилась над опрацюванням матеріалу для SWOT-аналізу Полтавської територіальної громади, після чого відбулося представлення результатів роботи в мінігрупах, узагальнення напрацювань експерткою ПРООН Оленою Нижник. Після підбивання підсумків роботи запланували наступне засідання робочої групи.

 

 

Фото: ПНПУ

 

 

 

 

Перейти до вмісту