Ви тут:
Суспільство 

На тимчасово окупованих територіях та в рф перебуває 4390 українських дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – Верещук

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила в ефірі єдиного телемарафону новин, що на тимчасово окупованих територіях та в росії перебуває 4390 українських статусних дітей. Вона уточнила, що мова йде про вихованців спеціальних дитячих закладів – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За словами Віце-прем’єр-міністра, через приховування росією будь-якої інформації про них, до пошуку долучаються всі можливі відомства – Офіс Президента України, ОГП, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, Нацполіція, Мінреінтеграції та інші.

«Всі отримані матеріали ми передаємо до міжнародного кримінального суду, який також розслідує ці злочини. Там уже зібрано достатньо доказів. Сподіваємося, що наші зусилля та тиск міжнародної спільноти дозволять прискорити процес повернення наших дітей», – зауважила Ірина Верещук.

 

 

Фото: Офіс Президента.

Система Orphus Поделиться на fb