Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині попрощалися з 20-річним воїном, якого майже рік вважали безвісти зниклим

19 березня в селі Шахворостівка попрощалися з Новаковцем Володимиром Олександровичем. Він загинув у березні минулого року. Сапер інженерно-саперного взводу першого десантно-штурмового батальйону військової частини А 0281 солдат Новаковець майже рік вважався безвісти зниклим.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

“Станом на 14 лютого 2023 року встановлено його загибель, яка сталася 20 березня 2022 року поблизу населеного пункту Кам’янка Ізюмського району Харківської області. Він загинув смертю хоробрих, захищаючи волю і незалежність України”, – йдеться у повідомленні.

Володимир Новаковець народився 13 квітня 2001 року в селі Трудолюб Миргородського району. Згодом родина переїхала до села Остапівка, де закінчив 9 класів місцевої школи. Він закінчив Миргородське професійно-технічне училище за спеціальністю тракторист-машиніст широкого профілю. Після училища, 26 лютого 2020 року Володимир Новаковець був призваний на військову службу, а у червні того ж року підписав трирічний контракт зі Збройними Силами України. Воїн опановував військову науку у складі 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.

Володимир Новаковець разом із побратимами одними з перших зустріли ворога на Харківщині. Бій 20 березня 2022 року став останнім для вірного сина України Володимира Олександровича Новаковця.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb