Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині громаді повернули у власність понад 11 га землі водного фонду, – прокуратура

Понад 11 га землі водного фонду вартістю майже 40 млн грн повернуто до комунальної власності Кам’янопотоківської територіальної громади.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

“Кременчуцькою окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду Полтавської області, яким задоволено позов прокуратури про повернення з незаконної оренди земельної ділянки водного фонду площею понад 11 га вартістю майже 40 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі пояснили, що землю, розташовану в адміністративних межах Кам’янопотоківської громади, Кременчуцькою районною державною адміністрацією на 25 років надано в оренду місцевому підприємцю. Однак районна державна адміністрація не мала права розпоряджатися земельною ділянкою. На час пред’явлення позову вказані повноваження Земельним кодексом України відносилися до компетенції обласних державних адміністрацій, а з травня 2021 року такими повноваженнями наділені територіальні громади.

З метою відновлення порушених інтересів держави прокуратура звернулася з позовом до суду. Наразі земельну ділянку повернуто до комунальної власності вказаної територіальної громади.

Фото: прокуратура

Система Orphus Поделиться на fb