Минулої доби на Донеччині внаслідок російських обстрілів загинули двоє цивільних, ще восьмеро – поранені, – ОВА
Протягом доби 16 березня внаслідок російських обстрілів загинули двоє жителів Донеччини, ще восьмеро – отримали поранення.
Про це повідомив начальник Донецької ОВА Павло Кириленко у Telegram.
“На Донецькому напрямку у Курахівській громаді пошкоджено будівлю колонії. У Мар’їнській громаді під обстрілами Мар’їнка та Красногорівка, в Очеретинській — Красногорівка, Кам’янка, Сєверне і Водяне. Зранку відбувся авіаракетний удар по Авдіївці — без жертв”, – зазначив Павло Кириленко.
Начальник Донецької ОВА додав, що на Горлівському напрямку було дві хвилі обстрілів Костянтинівки з Ураганів касетними боєприпасами — поранено 6 людей, пошкоджено щонайменше 19 будинків, школу та підприємство. 1 людина загинула і 1 поранена у Торецьку, відомо про 1 пораненого та 5 пошкоджених багатоповерхівок у Бахмуті. У Соледарській громаді пошкоджено 5 будинків у Федорівці і 5 будинків у Васюківці, гучно було в Часовоярській громаді.
Читайте також: Росіяни понад 76 разів за добу обстріляли Херсонщину з артилерії та “градів”
На Лисичанському напрямку під обстрілами околиці Сіверської громади, Торське і Зарічне Лиманської громади.
Фото: Telegram Павла Кириленка