Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Місцевий бюджет Полтавщини отримав понад 2 млн грн від ліцензування у сфері підакцизної групи товарів

Протягом лютого 2023 року зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів надійшло 2,49 млн грн, що складає 146,2 відсотки індикативного показника, тобто додатково до бюджету сплачено 0,79 млн гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Надходження зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі пальним та його зберігання склали 0,53 млн грн при індикативному показнику, визначеному в сумі 0,22 млн гривень.

З початку поточного року платникам надано адміністративні послуги стосовно оформлення ліцензій на право провадження діяльності у сфері торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберіганням пального.

Протягом лютого 2023 року фахівцями податкової служби Полтавщини оформлено 449 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією. Зокрема, суб’єкти господарювання отримали 254 ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями; 195 дозвільних документів на право торгівлі тютюновими виробами. Оформлено 23 ліцензії на право зберігання пального. На початок березня 2023 року на території Полтавської області налічується 322 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним, 2323 ліцензії на право зберігання пального.

Крім того, діючими залишаються 6405 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

З умовами отримання ліцензій та переліком необхідних документів можна ознайомитись на субсайті Головного управління ГУ ДПС у Полтавській області за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb