Ви тут:
Суспільство Україна 

Міністри закордонних справ і оборони ЄС схвалили ініціативу щодо відправки Україні мільйона снарядів 155-мм калібру

Міністри закордонних справ і оборони з Європейського Союзу підтримали пропозицію щодо виділення Україні боєприпасів на 1 мільярд євро із своїх залишків, а також подальшого спільного замовлення боєприпасів ще на один 1 мільярд євро.

Джерело: АрміяInform

Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур, слова якого наводить пресслужба естонського оборонного відомства.

«Хороший день: ми досягли політичного консенсусу щодо відправки Україні 1 мільйона снарядів калібру 155 мм», — зазначив Ханно Певкур.

Прем’єрка Естонії Кая Каллас у своєму Twitter також підтвердила, що погоджений міністрами Євросоюзу в понеділок план спільної закупівлі боєприпасів передбачає постачання Україні 1 мільйона снарядів.

«Рада, що міністри закордонних справ та оборони країн ЄС сьогодні погодили ініціативу. Це допоможе наростити виробництво європейського оборонно-промислового комплексу та підвищити нашу безпеку», — зазначила Кая Каллас.

Як повідомлялося раніше, пропозиція щодо рішення про новий план постачання додаткових артилерійських боєприпасів Україні, зокрема 155-мм снарядів з наявних запасів країн ЄС, була подана Високим представником ЄС Жозепом Боррелем.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту