Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лабораторія і науковці ПУЕТ сприяють становленню юних українських геніїв

Протягом січня-лютого на базі лабораторії робототехніки Полтавського університету економіки і торгівлі проходила підготовка до участі в Олімпіаді геніїв команда Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради. 

Олімпіада Геніїв (GENIUS Olympiad) є найбільшим конкурсом проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

Метою «GENIUS Olympiad» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. 

У категорії «Робототехніка» участь узяли одинадцятикласники наукового ліцею №3 Запара Олег, Щасний Єгор та Яковенко Іван разом із учителем інформатики Івановою Вікторією, які вже мали досвід роботи в лабораторії робототехніки ПУЕТ, проходячи в ній практику, та мали можливість повною мірою скористатися її технічним забезпеченням.

Саме ресурсні можливості лабораторії робототехніки ПУЕТ та консультаційний супровід і наукова підтримка з боку проректора з науково-педагогічної роботи, гаранта освітньої програми магістерського рівня «Освітня робототехніка» Юрія Матвієнка сприяла перемозі. 

Розроблений полтавцями робот успішно вирішив усі поставлені перед ним задачі екологічного спрямування. Це дозволило команді учнів Полтавського наукового ліцею №3 вибороти перемогу у олімпіаді. Тепер юні генії готуються представляти Україну у фінальному етапі в США.

 

Фото – ПУЕТ 

Перейти до вмісту