Ви тут:
Суспільство Україна 

Кіберполіція встановила адміністратора телеграм-каналу нового молодіжного руху

Правоохоронці заблокували 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух. Кіберполіція встановила адміністратора одного з таких телеграм-каналів. Ним виявився 16-річний житель Дніпра. Телеграм-канал заблоковано.

Про це повідомили у Нацполіції.

За словами хлопця, канал був створений для отримання заробітку від реклами, тож для популяризації ресурсу він використав назву нового молодіжного руху. Бронювання реклами коштувало 10 доларів США.

Кіберполіція заблокувала телеграм-канал, який адміністрував неповнолітній.

З хлопцем та його батьками спілкуються правоохоронці.

Протягом двох днів у різних регіонах держави відбулося близько 30 зібрань молоді. Правоохоронці заблокували 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух.

За словами начальника управління ювенальної превенції Національної поліції України Василя Богдана, до управлінь та відділів поліції запросили понад 700 осіб. Більшість із них – це неповнолітні. Тож ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.

Наразі оперативні служби разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування та адміністраторів цих інформаційних каналів.

Нагадаємо, поліція встановила понад 260 учасників масових сходин. Їх влаштували 25 та 26 лютого у Полтаві та 27 лютого у Кременчуці.Флешмоб запустила російська кримінальна субкультура.

Система Orphus Поделиться на fb