Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Керівництво Apple квапить розробку гарнітури змішаної реальності попри заперечення інженерів

Голова Apple Тім Кук підтримав операційного директора Джеффа Вільямса у бажанні випустити гарнітуру змішаної реальності першого покоління вже цього року – всупереч думці команди розробників та дизайнерів.

Про це повідомляє ITC.ua.

Момент виходу ринку гарнітури змішаної реальності, схоже, був предметом серйозної дискусії всередині компанії. Група промислового дизайну Apple вважає такі пристрої ще не готовими до запуску. Дизайнери хотіли б відкласти випуск приблизно на кілька років, коли будуть готові легкі окуляри доповненої реальності.

З іншого боку, операційна група Apple хотіла випустити ранню версію продукту у вигляді орієнтованої на віртуальну реальність гарнітури, схожої на лижну маску, яка дозволяє користувачам дивитися відео, брати участь в інтерактивних тренуваннях або здійснювати дзвінки у FaceTime з використанням віртуальних аватарів.

Гарнітура змішаної реальності Apple перебуває в активній розробці вже сім років – удвічі довше, ніж перший iPhone. Вважається, що це перший розумний гаджет компанії, повністю розроблений під керівництвом Тіма Кука, без впливу ідей Стіва Джобса.

Система Orphus Поделиться на fb