Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Календар вступника та розклад вебінарів для підготовки до НМТ 2023

Цьогоріч НМТ проходитиме у 2 сесії: основну та додаткову. Зареєструватися на тестування можна з 3 квітня, а до 7 травня випускники мають підтвердити участь у НМТ та остаточно визначитися з місцем проходження тесту.

Про це повідомили в “Освіторія”.

Додаткова реєстрація для тих, хто з поважних причин не зміг зареєструватися в основний період, відбудеться 5–12 червня.

Основна сесія тестування відбудеться 5–23 червня.

Додаткова — 11–24 липня. У ній зможуть взяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії.

Не пізніше, ніж за 10 днів до початку основної сесії учасники зможуть завантажити персональні запрошення із зазначеним часом, датою та місцем проведення НМТ.

Результати основної сесії будуть розміщені до 28 червня. Додаткової — до 29 липня.

Випускники, які перебувають за кордоном через війну, зможуть скласти НМТ у спеціально створених екзаменаційних центрах. У МОН зауважили, що цього року кількість країн, у яких українські учні зможуть скласти тест, збільшиться, порівняно з минулим роком. Наразі відомо, що тестування відбудеться у всіх країнах Євросоюзу, США, Канаді, Японії, Туреччині.

Підготуватися до НМТ можна на платформі iLearn. Вона була створена для того, щоб усі учні мали безкоштовний доступ до якісної освіти, незалежно від місця проживання чи соціального статусу.

Серед навчальних матеріалів платформи є відеокурси з української мови, математики, історії України, англійської мови та біології.

Зараз на платформі проходять вебінари з підготовки до НМТ 2023.

Якщо ви не встигли на вебінар онлайн, його можна переглянути у записі на YouTube-каналі iLearn.

Також на платформі можна пройти тренувальні тести. Це можуть бути ЗНО за минулі роки, офіційний демонстраційний варіант тренувального тесту НМТ та його варіант від iLearn.

Нещодавно у користувачів iLearn з’явився ще один помічник із підготовки до НМТ — новий Telegram-бот.

Ось яку інформацію він має для майбутніх вступників:

– актуальний розклад вебінарів з підготовки до НМТ;

– індивідуальні нагадування про початок обраних вебінарів;

– посилання на всю важливу інформацію про НМТ-2023;

– чати для обговорення підготовки для користувачів iLearn.

“Освіторія” зібрала кілька порад, які допоможуть краще запам’ятати навчальний матеріал, коли ви виконуєте домашні завдання до вебінарів чи вивчаєте якісь теми до НМТ самостійно.

– Читайте вголос. Хоча це може змусити вас виглядати трохи божевільними, спробуйте! Ви здивуєтеся, скільки здатні запам’ятати, коли промовлятимете матеріал вголос.

– Поясніть тему комусь. Спробуйте пояснити те, що ви вивчаєте, своїми словами батькам, другові чи навіть коту. Ви помітите, де ви не зовсім розумієте поняття, і чи є моменти, які потрібно прояснити.

– Малюйте схеми чи діаграми. Малювання допоможе вам візуалізувати інформацію, яку важко описати. Це створить у вашій свідомості картинку, яку можна згадати під час тесту.

– Якщо вивчаєте щось з екрана монітора, використовуйте Times New Roman. Це найшвидший для читання шрифт.

– Користуйтеся програмами для блокування сайтів, які відволікають вашу увагу. Додаток SelfControl допоможе заблокувати вибрані сайти на певний час.

– Переглядайте історичні документальні фільми. Документальні фільми — це спосіб стиснути всю історію в короткий проміжок і цікаво провести час.

– Робіть регулярні перерви у навчанні. Коли ваш мозок працює, потрібно робити регулярні перерви. Так він зможе засвоїти більше інформації. Це також допоможе підтримувати мотивацію та зосередженість під час навчання. Зробіть невелику перерву після 45-50 хвилин навчання, оскільки після цього періоду концентрація слабшає. А все нове після 1,5 години взагалі не засвоюється.

 

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту