Ви тут:
PROвсе Суспільство 

HP почав блокувати неофіційні картриджі для своїх принтерів

HP випустила оновлення безпеки, що блокують використання сторонніх картриджів для друку, які зазвичай коштують значно менше, ніж оригінальні.

Про це повідомляє ITC.ua.

Правила, вперше представлені у 2016 році, є частиною процесу автентифікації картриджів HP, який, за словами компанії, повинен «захищати якість обслуговування клієнтів, підтримувати цілісність систем друку та захищати інтелектуальну власність». «Dynamic Security» фактично забороняє використовувати в деяких принтерах чорнильні або тонер-картриджі, що не містять «нових чи повторно використаних чипів або електронних схем HP».

Ще тоді HP зіткнулася з хвилею критики та навіть кількома груповими позовами. Однак це не завадило компанії розширити політику на більшу кількість пристроїв, які раніше були сумісні з картриджами інших виробників. Один з користувачів Reddit, u/grhhull, написав, що замість повідомлення про те, що «HP не може гарантувати належну якість друку» зі стороннім картриджем, він побачив оголошення про те, що принтер взагалі не працюватиме із неоригінальними чорнилами.

«Вказані картриджі заблоковано мікропрограмою принтера, оскільки вони містять мікросхему не від HP. Цей принтер призначений для роботи лише з картриджами, які мають новий чи повторно використаний чип HP», — йдеться в повідомленні, яке відображається на екрані принтера u/grhhull.

За словами u/grhhull, фахівець служби підтримки клієнтів HP сказав, що це частина «останнього оновлення».

Фото: zdnet

Система Orphus Поделиться на fb