Ви тут:
Суспільство 

До 1 травня кожна область має сформувати спроможну мережу медичних закладів, – Віктор Ляшко

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко провів онлайн-зустріч з керівниками обласних військових адміністрацій та департаментів охорони здоровʼя, до якої доєдналася заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська.

Джерело: “Урядовий портал”.

«Повномасштабне вторгнення поставило нас перед надскладними викликами. Щодня наша інфраструктура зазнає руйнувань. Пошкоджень зазнають обʼєкти критичної інфраструктури, медичні заклади. Ми як держава маємо підійти до питання відбудови України комплексно. Досягти максимального результату в умовах обмежених ресурсів. Наша головна мета – забезпечити українців доступною, якісною та безоплатною медичною допомогою. Саме від цього ми відштовхуємось, коли приймаємо ті чи інші рішення. У реалізації цієї стратегічної мети нам допоможе визначення мережі спроможних закладів. Закладів зі знаком якості з чіткими гарантіями, що пацієнт потрапить туди, де будуть фахівці необхідного профілю та потрібне медичне обладнання, щоб надати всю фахову допомогу», – повідомив Віктор Ляшко.

На жаль, на рівні закладів немає чіткого бачення свого розвитку, включно з реальною потребою в кадрах та обладнанні. Водночас на рівні громад та обласних рад, як власників лікарень, через це немає розуміння, де є прогалини в наданні медичної допомоги, дефіцит обладнання чи кадрових ресурсів.

 

Фото: Дзвін.

Перейти до вмісту