Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Держпродспоживслужба виявила порушення у порядку формування цін у Пирятинській ОТГ

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області в межах заходів, спрямованих на запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість,нещодавно здійснили 4 контрольних заходи з питання дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти та лікарські засоби на території Пирятинської ТГ.

Порушення порядку формування цін встановили на трьох об’єктах  (75% від загальної кількості).

За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 25 % до 10 %.

Зокрема, знижено ціну на тушку курячу вагою 1 кг з 90,00 грн до 79,20 грн. (торговельну націнку знижено з 25% до 10%), борошно пшеничне вищого ґатунку вагою 0,5 кг з 13,50 грн. до 12,10 грн. (торговельну націнку знижено з 25% до 10%).

Нагадуємо, якщо ви зафіксували необґрунтоване зростання ціни на соціально значущі товари, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Телефон цілодобової гарячої лінії Головного Управління Держпродспоживслужби Полтавщини: +38 (093) 3620536,

У робочий час дзвоніть за номером (0532) 606647.

Також ви можете подати електронне звернення на сайті Держпродспоживслужби dpss.gov.ua розділ контакти –  зв’язки   з громадськістю – звернення громадян  –  електронне звернення громадян.

Система Orphus Поделиться на fb