Ви тут:
Суспільство Україна 

Чому оборона Бахмута має значення, – коментар від ММЦ

Росіяни концентрують всі свої сили на Донеччині. Наразі ворог має на меті вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Для цього росіяни продовжують нарощувати інтенсивність штурмових дій на Лиманському, Бахмутському та Мар’їнському напрямках. Під час бойових дій російські загарбники зазнають значних втрат – протягом останнього тижня на усій ділянці фронту росіяни щоденно втрачали від 600 до 700 осіб вбитими.

Джерело: Military Media Center

Противник вдається до тактики виснаження та тотального руйнування. На Бахмутському напрямку відбуваються найзапекліші бої.

Штурмові загони російських найманців та кадрових військ безупинно штурмують позиції Сил оборони України.

Оборона Бахмута дозволяє:
Звʼязати значні основні сили і резерви росіян в одному місці, яке вони проводять штурми з невигідних позицій, несучи значні втрати;
росіяни змушені проводити часті ротації підрозділів, що залучаються до штурмових дій, через втрату їхньої боєздатності та втрачають час і ресурси;
росіяни втрачають наступальний потенціал та потужності на інших напрямках;

Пам’ятайте: в умовах повномасштабної війни потрібно довіряти рішенням військових, а не дискутувати щодо них. Дискусія щодо військових рішень – чи є сенс тримати оборону/залишити позиції – штучно вкидується нашим ворогом в інформаційне поле задля дистабілізації внутрішньої ситуації в нашій країні.

Перейти до вмісту