Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Благодійний фонд ПриватБанку спрямував 5 мільйонів гривень на допомогу лікарням Запоріжжя

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто” направив 5 млн грн, зібраних в рамках програми “Допомога шпиталям та медзакладам”, на придбання вкрай необхідного реанімаційного обладнання для трьох лікарень Запоріжжя, які зараз рятують життя постраждалих внаслідок ракетного удару 2 березня.

Одразу після того, як стало відомо про трагедію, ПриватБанк в координації з органами місцевої влади ініціював процес закупівлі апаратів ШВЛ, моніторів пацієнтів та шприцевих інфузійних дозаторів – обладнання, яке за висновком місцевого представництва МОЗ, наразі є найбільш необхідним для порятунку запоріжців. Його отримають Міська лікарня №9, Міська дитяча лікарня №5 та Пологовий будинок №3.

Донорами благодійного фонду “Допомагати просто” є клієнти ПриватБанку. Раніше завдяки нашим спільним зусиллям вже було профінансовано закупівлю медичного обладнання для лікарень Дніпра, Краматорська, прифронтового Курахового та інших населених пунктів. Ми поруч там, де потрібна допомога.

Дякуємо всім меценатам, які долучаються до благодійних ініціатив за допомогою зручних сервісів ПриватБанку: Добро в Приват24, банкоматів, терміналів самообслуговування та на сайті dobro.privatbank.ua
Система Orphus Поделиться на fb