Ви тут:
Суспільство 

Артефакти із затонулого крейсера “москва” покажуть у Національному військовому-історичному музеї України

На річницю потоплення крейсера «москва» в Національному військово-історичному музеї України відбудеться відкриття нової експозиції, де буде представлено рятувальний круг, сигнальний буй із затонулого флагмана російського флоту та багато інших цікавих артефактів.

Джерело: Armyinform.

Про це стало відомо під час сьогоднішнього брифінгу, який провели в Military Media Center представники Національного військово-історичного музею України, Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України та Міністерства освіти і науки України.

“Маючи допуск до місць проведення бойових дій, працівники нашого музею нині мають змогу збирати артефакти війни. Вже в травні ми організували виставку знищеної військової техніки окупантів просто неба в Києві. Водночас у приміщенні музею було відкрито виставку артефактів війни, спеціально для якої Київська ТрО передала першу «Стугну», з якої було знищено ворожу бронетехніку. Нині виставкові проєкти подорожують Європою, де виставляються поблизу російських посольств і диппредставництв”, – розповів Андрій Іллєнко, директор Національного військово-історичного музею України, засновником якого є Міністерство оборони України.

 

 

Фото: Armyinform.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту