Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Активні парки – локації здорової України”: цьогоріч 11 громад Полтавщини отримають субвенцію

У 2023 році 11 територіальних громад Полтавської області отримають субвенцію з державного бюджету на виконання заходів із реалізації соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України”.

Про це повідомила 3 березня під час апаратної наради начальник управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко.

Серед визначених громад – Полтавська, Кременчуцька, Миргородська, Горішньоплавнівська, Лубенська, Зіньківська, Решетилівська, Щербанівська, Котелевська, Пирятинська та Піщанська.

“До 15 березня у громадах мають визначити відповідального й координатора соціального проєкту “Активні парки – локації здорової України”, а з 1 квітня – організувати проведення тренувань, спортивних фестивалів, вікторин та естафет для всіх верств населення”, – розповіла Марина Трохименко.

Стартом проєкту стане обласний фізкультурно-оздоровчий захід “Мама, тато, я – спортивна сім’я”. Змагання відбудуться 26 березня в Полтаві. Заявки на участь приймають до 20 березня.

“Наша мета — здорова нація. Локацій для проведення спортивних заходів — достатньо. Так, у межах реалізації соціального проєкту в 2021 році в Полтавській області облаштували 11 активних парків та встановили 105 майданчиків у межах програми “Здорова країна”. Тобто локацій для організації таких заходів у нас достатньо. Координатори проєкту мають бути в усіх 60 громадах”, – наголосив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Марина Трохименко додала, що минулого року відповідно до Плану заходів щодо реалізації соціального проєкту в Полтавській області провели понад 60 фізкультурно-оздоровчих заходів, із них 20 – для внутрішньо-переміщених осіб “Замість кави зроби вправи”, 20 – для дітей, 10 – для молоді, волонтерів та військовослужбовців, 10 – для ветеранів спорту, 2 легкоатлетичні забіги “October Run” та “Winter Run”, на кожному з яких залучено 500 осіб віком від 8 до 75 років.

 

 

 

 

 

Фото: sportforall

Система Orphus Поделиться на fb