Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

25 березня – День Служби безпеки України

25 березня відзначають 31-шу річницю створення Служби безпеки України. 

День Служби безпеки України з’явився в календарі офіційних українських свят 22 березня 2001 року і було затверджене указом президента України Леоніда Кучми. Дату обрали на честь прийняття Верховною Радою закону “Про Службу безпеки України” 1992 року. Головне завдання працівників СБУ — захищати права та свободи українських громадян, оберігати територіальну цілісніть країни.

Голова Служби безпеки України генерал-майор Василь Малюк привітав співробітників СБУ з професійним святом.

“Незламні українці! Шановні колеги та побратими!

31-шу річницю створення Служби безпеки України ми знову відзначаємо зі зброєю в руках, захищаючи найцінніше – свою Батьківщину. Та якщо рік тому першочерговою метою було стримати ворога, то сьогодні ми робимо все, аби пришвидшити звільнення рідної землі.

Картина війни суттєво змінилася за цей час. І в цьому є вагомий внесок СБУ, яка пліч-о-пліч із побратимами з ЗСУ та всіма Силами безпеки і оборони наближає Перемогу.

Ми виконуємо свій професійний обов’язок з честю і великою відповідальністю. Воюємо у найгарячіших точках війни. Посилюємо роботу за всіма напрямами – від контррозвідки до кібербезпеки. Розслідуємо воєнні злочини окупантів, аби вони відповіли за скоєне.

СБУ працює системно та ефективно. Боремося як із зовнішнім ворогом, так із внутрішнім – зрадниками й колаборантами, які кликали «руській мір» до нашого дому. Але ми нещадно вимітаємо це сміття! І надалі продовжимо очищувати країну!

Служба безпеки докладає максимум зусиль, аби звільнити Україну від ворожої навали. Тож щиро вітаю всіх співробітників СБУ, які вірою та правдою служать своїй Батьківщині!

Ви довели, що є частиною народу, який неможливо зламати! Завдяки справжнім Героям Україна була, є і обов’язково буде!

На жаль, кращі з кращих віддають свої життя за Батьківщину. Серед них – наші колеги. Вклоняємось перед їхнім подвигом та ще з більшим завзяттям продовжуємо боротися за Україну!

Працюємо на результат, діємо на випередження і рухаємося до неминучої Перемоги!

Слава Україні!”

Перейти до вмісту